Home

Tuři svitavy hraci

SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM - DEKSTONE TUŘI SVITAVY 90:88 (36:47) Body Ústí: Svejcar 27, Autrey 21 (9....více KE TŘETÍMU UTKÁNÍ ZA ŠEST DNÍ DO ÚSTÍ NAD LABE 2020 Basket Brno - DEKSTONE Tuři Svitavy. YouTube Video UCY6Dg290fB3J8CbVX62o6ew_0G2yPGI45tE. TK 17. 11. 2020 Basket Brno - USK Praha. YouTube Video UCY6Dg290fB3J8CbVX62o6ew_rdXhcwegTPQ. 7. 10. 2020 TK Basket Brno - BK JIP Pardubice. YouTube Video UCY6Dg290fB3J8CbVX62o6ew_aSztb8A4po0. 7. 10. 2020 Basket Brno - BK JIP Pardubic Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba. TUŘI SVITAVY - ochranná známka, majitel Mr. Action s.r.o. Základní údaje ochranné známky. Zdroj: ÚPV-ČR: Číslo spisu: 490937: Reprodukce/Znění O Hudební hračky, mluvící hračky a svítící hračky vaše děti nikdy neomrzí. Hra s nimi podporuje u dětí hudební sluch a muzikální cítění. Nejmenší děti zaujmou plyšové hračky, které vydávají jednoduché tóny a svítí nebo malá pianka a kytary s jednoduchými klávesami. Klasické bubínky, od kterých budete malé prcky jen těžko dostávat sice asi moc nenadchnou.

Basketbal Svitavy, Svitavy. 3 309 To se mi líbí · Mluví o tom (140) · Byli tady (14). Oficiální stránka klubu DEKSTONE Tuři Svitavy na Facebooku The first basketball team in Svitavy was established in 1951, under the name TJ Svitavy. A professional team was established in 2001 under the name Basketbal Svitavy. Since the 2010-2011 season, Tuři Svitavy have competed in the Czech top-level National Basketball League.[2

Tuři Svitavy - fans a ultras, Svitavy. 595 likes · 26 talking about this. Stránky pro fanoušky a ultras basketbalové oddílu Dekstone Tuři Svitavy, hrací nejvyšší Kooperativa NBL (Národní.. Patrioti Levice - DEKSTONE Tuři Svitavy 80:92 (35:49) Už v průběhu první čtvrtiny jsme si dokázali získat dvouciferný náskok. Druhá čtvrtina přinesla opět vyrovnaný průběh a poločasové vedení o 14..

Dekstone Tuři Svitavy vs. BK Opava (středa 9. prosince, 18:30, hala Na Střelnici). Pouze v Deníku najdete informace nejen o místních sportech. Pořiďte svým blízkým digitální předplatné s unikátním sportovním obsahem již od 249 Kč KOOPERATIVA NBL: Dostat se zpod deky, která na nich leží jako těžké závaží. To by svitavští potřebovali nutně potřebovali, ale na nymburské palubovce na to museli zapomenout, konečný jednatřicetibodový rozdíl ve skóre hovoří dostatečně jasnou řečí o tom, co se na hrací ploše odehrálo KOOPERATIVA NBL: Svitavy vedou v sérii 3:1 na zápasy. V Ústí nad Labem bylo k vidění další drama plné zvratů. Jak ve druhém poločase, tak v nastaveném čase to vypadalo, že Tuři pomalu lámou odpor soupeře, ale ten se tentokrát zlomit nenechal Tuři reklamovali ještě stav ze základní hrací doby, kdy podle nich 3 minuty a 48 vteřin před koncem nebyl zapsán jeden trestný hod Pavla Slezáka. A chyb v utkání zaznamenali podle oficiálního prohlášení několik, například když za stavu 73:71 Roman Marko proměnil pokus za dva body, ale stolek zapisovatelů mu připsal trojku Eugene Crandall (DEKSTONE Tuři Svitavy) Malik Morgan (BK Olomoucko) Raheem Appleby (USK Praha) Sean O´Brien (DEKSTONE Tuři Svitavy) Zachary Hankins (ERA Basketball Nymburk) Poslední zápas. středa 7.10. - 18:00 Kooperativa NBL - 2020/2021. ERA Basketball Nymburk BK Opava 10

Vedoucí: René Hnát (tel. v kontaktech) Adresa: Pražská 2, Svitavy 568 02 E-mail: sportovni.hala@svitavy.cz tel.: 734 178 378 (obsluha haly, pouze při provozu) Ceník pronájmu. 1200,-Kč/hod - tréninková plocha včetně šatny 2040,-Kč/hod - celá hala 200,-Kč /hod - umělá sportovní plocha (1.podlaží) včetně šatn Že svitavští basketbaloví Tuři uspějí na palubovce předposledního Brna? S tím se víceméně dalo počítat. Uplynulý hrací víkend má však také jiný, mnohem zajímavější výstup. Díky triumfu 83:73, v sezoně celkově osmému, se Tuři vyšvihli na průběžné druhé místo v tabulce za mistrovský Nymburk! Až za nimi jsou nyní Děčín, Pardubice (jež však mají. DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava Živě: Úterý 11. 2. 2020 na ČT sport. Nastavit připomenutí. DEKSTONE Tuři Svitavy ERA Basketball Nymburk Královští sokoli NH Ostrava SLUNETA Ústí nad Labem USK Praha Hráči; Tabulky; Historie; KF; IRS; Soutěž; Press; Facebook Twitter Youtube.

BK Armex Děčín - Dekstone Tuři Svitavy 61:64 (17:13, 32:28, 46:42) Nejvíce bodů: P. Houška 16, Šiška 11 - Jelínek 16, Marko 13. Start play off. Je to svátek i vrchol, ví House MBK Handlová - DEKSTONE Tuři Svitavy 67:87 (31:44) Po výborných prv... ních pěti minutách jsme se dostali do vedení o 11 bodů a vybojovali slušný náskok. Poté zbytek prvního poločasu nabídnul vyrovnaný zápas. Na začátku druhého poločasu se soupeř dostal na dosah 9 bodů, ale poté si Tuři vzpomněli na výkon z úvodu utkání a dokázali zvítězit o 20 bodů

Po rozpačité první čtvrtině se Beksa dostala do tempa, ve druhé a třetí části hry nasypala Ostravě celkem 62 bodů a kontrolovaně si došla pro své páté vítězství v NBL 196. USK Praha -Tuři Svitavy 75:60. soutěž: Kooperativa NBL, ročník 2014/15, Základní část datum: 11.02.2015, 18:00:00 místo: SH Folimanka rozhodčí.

143. BK Lions Jindřichův Hradec -Tuři Svitavy 88:80. soutěž: Kooperativa NBL, ročník 2014/15, Základní část datum: 30.12.2014, 17:00:00 místo: Městská. Východní Čechy, Svitavy /KOOPERATIVA NBL/ - Přesně takhle si to vysnili, i když před sezonou o tom nahlas nehovořili. Tři zápasy a tři vítězství, nic lepšího nemohlo svitavské basketbalisty na začátku nejvyšší soutěže potkat Jsem vděčný, že můžu být součástí Basket Brno Zápasy v Děčíně, Hradci a Nymburce odloženy! Zápas s Olomouckem odlože DEKSTONE Tuři Svitavy. 27. 12. BK Olomoucko. 10. Historie klubu Basketbalový oddíl Tělocvičné jednoty Sokol Hradec Králové Pražské Předměstí 2 vznikl v roce 1924, účastí na župním závodě a tento rok se také považuje za začátek organizovaného basketbalu v Hradci Králové. Od roku 1953 fungoval oddíl pod Tělovýchovnou. Kooperativa NBL: Do východočeského derby vstoupili svitavští Tuři podle očekávání (5:0), další vývoj však byl daleko méně očekávaný. Za pár minut to bylo 5:11 a Hradec Králové držel překvapivé vedení po celé úvodní hrací období

Hráči - basketbrno

1. 20. KOLO: Dekstone Tuři Svitavy - Královští Sokoli Hradec Králové 102:77 (35:22, 63:41, 80:64) Body: Slezák 21, O'Brien 19, Svoboda 13, Aiken 10, Marko 10.
  2. DEKSTONE TUŘI SVITAVY - NH OSTRAVA 86:76 (36:38) Dnes jsme svedli přímý souboj o 7. Místo. Soupeřem nám byly Svitavy.. V loňské sezóně nás Tuři pokořili až střelou těsně před koncem a tak si větší lákadlo šlo jen těžko přát. Po hladké výhře nad Ústím nad Labem jsme nastoupili ve Svitavách bez respektu
  3. Články na Děčínský deník se štítkem Tuři Svitavy
  4. DEKSTONE TUŘI SVITAVY - BC GEOSAN KOLÍN 83:92. 27/10/2017. Aktuality. Kolínské Medvědy čekal v sobotu v podvečer souboj se svitavskými Tury. Náš tým odcestoval do Svitav již v kompletní sestavě, tedy i s Bratčenkovem a Vocetkou
  5. CMS TV Svitavy a když se pak zase oblékli, zvítězili! Fanoušci zaplavili hrací plochu plyšáky pro charitu týmu QANTO Tuři Svitavy Basketbaloví Tuři Svitavy se 5. prosince.

TUŘI SVITAVY - ochranná známka, majitel Mr

1. utách jsme měli pouze.
  2. Mvl Svitavy 2020.. 1. lolo 13.5. Chuť sportovat zvítězila nad nepřízní počasí Vložil Petr Sezemský, St, 13/05/2020 - 22:00 Městská volejbalová liga Za velice špatných povětrnostních podmínek (zima, déšť) začal ve středu 13. května 2020 úvodním kolem 25. ročník městské volejbalové ligy. Do poslední chvíle.
  3. aci nechybí největší hvězda Tomáš Satoranský či naturalizovaný Američan Blake Schilb. Konečná soupiska bude oznámena v srpnu

Svitavy vrátily výhodu domácího prostředí na svou stranu, poněvadž povolili Válečníkům pouhých 59 bodů. Na tahu je tedy Děčín, aby alespoň srovnal sérii. Zápas se lámal na přelomu druhé a třetí čtvrtiny, kdy Tuři předvedli šňůru 7-21, na což domácí nenašli odpověď DEKSTONE Tuři Svitavy: Matěj Svoboda - 1996. Marek Sehnal - 1996. BK ARMEX Děčín: Eduard Kotásek - 1998. USK Praha: Martin Kolář - 1998. BK Olomoucko: Dominik Štěpán - 1998. NH Ostrava: Dominik Heinzl - 1995. Basket Brno: Jan Kozina - 1995. Královští Sokoli: Tomáš Mráz - 2001. STATISTIKY

Lubomír Růžička (kouč DEKSTONE Tuři Svitavy): Dnes Nymburku výborně zahráli Bracey Wright a Mike Myers. My jsme se snažili, seč nám síly stačily. Byli jsme trochu oslabeni o Edu Kotáska a Matěje Svobodu, ti by nám rozšířili rotaci. Myslím, že jsme předvedli sympatický výkon, ale do nymburského levelu máme ještě. Svitavy zvládly lépe koncovku a vyhrály na brněnské palubovce Svitavští Tuři, kteří jsou svým fan klubem proslavení, přivezli fanoušky a bubeníky i tentokrát. Hosté měli tabulkově navrch, ale už při prvním střetu obou týmu bylo utkání těsné. A bylo tomu tak i v neděli, byť skóre hovoří jinak SLUNETA Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy 90:88 (19:23 36:47 59:58) Body domácí: Svejcar 27, Autrey 21, Fait 14, Pecka 8, Hanes 6, David 5, Šotnar 4, Karlovský a Maděra po 2, Haiblík 1 Body hosté: Slezák 24, Svoboda 14, Johnson 13, Proleta 9, Sehnal 7, Marko 6, Křivánek, Welsch a Dragoun všichni po 5, Trojky: 24/9 - 34/1 Roman Marko (rozehrávač DEKSTONE Tuři Svitavy): I já si myslím, že to vítězství nebylo zase tolik zasloužené, protože Opava kromě začátku celý zápas vedla a hodně nás trápila. My si hodně pomohli útočným doskokem, ale náš výkon opět nebyl ideální. To, že jsme zabojovali, se nám dnes určitě vyplatilo a jsme.

Hračky hudební, mluvící a svítící - klasické hračky pro

1. Rychle získali dvacetibodový náskok a kormidlovali utkání očekávaným směrem. Stovce se Tuři ubránili, ale o výsledku nebylo žádných pochyb. I přes porážku si Svitavy zasluhují za svoje semifinálové vystoupení uznání, tuzemskému gigantovi se postavili s otevřeným hledím
  2. PROVOZNÍ ŘÁD VÍCEÚČELOVÉ SPORTOVNÍ HALY NA STŘELNICI VE SVITAVÁCH Část I. Základní ustanovení. Článek 1 1) Provozní řád Víceúčelové sportovní haly Na Střelnici (dále jen provozní řád) je vydáván provozovatelem (Voda a sport s.r.o.) v souladu se statutem majitele (Gymnázium Svitavy) a je schválen vypůjčitelem (město Svitavy)
  3. uty před koncem na rozdíl čtyř bodů, ale pak odpověděl Macela důležitou trojkou a další šanci hosté nedostali
  4. ČEZ Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy (18:30) Jasného favorita má jako vždy zápas v Nymburce, kam ale zavítá momentálně druhý celek soutěže a zároveň tým, který mistra v obou předchozích duelech zle trápil. Letos Nymburk kameníky porazil 85-77 a 68-64, což svědčí o dobré taktické i obranné připravenosti.
  5. Svitavy chtěly s výsledkem něco udělat. Po Markově koši s faulem vedli domácí o osm - 55:47. Následoval ale dobrý obraný zákrok Bratčenkova a hezká akce, kterou zakončoval Bujnoch po přihrávce Šiřiny. Tuři se v polovině třetí čtvrtiny přiblížili na šest bodů zásluhou Dodda a O´Brien dokonce snížil na 57:53
  6. Konečně jsme prorazili naší nepříjemnou sérii s Tury a vyhráváme rozdílem 16 bodů! MATTONI NBL 06.11.2013, 19:00:00 BK Lions J.Hradec 99 QANTO Tuři Svitavy 83 Rozhodčí: Vondráček, Galajda, Benda Komisař: Volejník Diváci: 650 Po čtvrtinách: (26:20,47:40,75:67) Do zápasu jsme šli s jasným cílem, konečně Svitavy porazit! V loňské sezóně se nám to bohužel.

Basketbal Svitavy - Hlavní stránka Faceboo

Žádné komentáře u textu s názvem 15-03-2020-zahranicni-hraci-odjeli-do-svych-domovu; Podobný obsah: Zahraniční hráči odjeli do svých domovů Dekstone Tuři Svitavy vs BK Armex Děčín 78 : 69 20/11/2020. 04.10.2020 Basketbal TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 59:49 (22:9 34:21 45:39) Martin Svojanovský - 13, Martin Kopecký - 7, Nikita Egorov - 6, David Jiruše - 6, Ondřej Berlan - 4, Pavel Peterka - 4, Tomáš Kotěra - 3, Tomáš Candrák - 2, Matěj Sádovský - 2, Martin Tomik - 2, Tomáš Skalický - Oslabení Tuři bez šance. Svitavy jsou výborný tým a nebylo to tak jednoduché, jak to vypadá podle výsledku. Z vítězství máme velkou radost, povedlo se nám to v sezoně nad Svitavami poprvé a doufám, že ne naposledy, prohlásil kouč Benáček

Hokejbal svitavy tuři svitavy is a professional

2015 měli možnost studenti 1. B a kvinty setkat se s extraligovými basketbalisty z týmu Tuři Svitavy (včetně J. Špačka, který studoval i naší škole, amerického hráče nebo dvou kanadských hráčů). Kromě besedy, kde se povídalo o tréninku hráčů, využívání jejich volného času, o jejich dalším sportování atd. Bohemilk Tuři Svitavy vs BK Armex Děčín 02.01.2016 18:00 Ladislav Faltin Svitavy už několikrát dokázaly, že v domácí hale jsou schopny porazit kohokoliv, bez ohledu na aktuální umístění v tabulce. To je zřejmý fakt, a proto očekáváme nelehké utkání. Hra Turů stojí a padá na výkonech zahraničních hráčů.

Tuři Svitavy - fans a ultra

Dekstone Tuři Svitavy vs BK Armex Děčín 78 : 69 20/11/2020 Magistrát opět uspěl v soutěži Přívětivý úřad 20/11/2020 Zpravodajství Policie České republiky 18/11/202 Štěhuru (Dekstone Tuři Svitavy), Václava Mrkvicu (NH Ostrava), Lenku Russnákovou a Ondřeje Suchého (mmcité Brno), Jana Havlase (USK Praha), Tomáše Laše (ýEZ Basketball Nymburk), Reného Pešku (BK JIP Pardubice) a Tomáše Tesaře (Orli Prostějov)

Patrioti Levice - DEKSTONE Tuři Svitavy - Basketbal

Bez šance. Nymburk dominoval, Tuři prohráli devátý zápas v ..

Basketbalově výživný víkend přenesl výhru mužům Basketbalu Polabí ve Zlíně, junioři propadli na USK, naopak kadeti U17 si poradili v obou domácích zápasech BK Děčín - officiální stránky basketbalového klubu BK Děčín. Výsledky, novinky, rozhovory, soutěže Ve třetí čtvrtině se Tuři dostali do manka až osmnácti bodů a bylo zle. I když se snažili s nepříznivým vývojem něco udělat, na dostřel se ve zbytku hrací doby nedostali a poprvé od listopadu okusili hořkost porážky. USK Praha - Dekstone Tuři Svitavy 93:84 (32:23, 56:47, 77:62) O víkendu jsme pokračovali ve výborných výkonech a přidali na kupu vítězství zase nějaké z kategorie cenných. Doposud neporažení starší žáci U15 na své statusu nic nezměnili ani po zápase s Pískem Vědomostní kvíz o našich hráčích a s našimi hráči 5 + 2 aneb znáš kolínské Medvědy? začíná již v pondělí 26. 10., kdy vyjde 1. kolo soutěže

SLUNETA Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy 56:103 (18:25 37:46 39:79) Body domácí: Houška 13, Pecka 9, Wallace 8, Šteffel 6, Zollo a Šmíd po 4, David a Maděra po 3, Wisseh, Svejcar a Šotnar všichni po 2 Body hosté: Aiken 23, Slezák 17, Teplý a Puršl po 13, Svoboda 9, Marko 6, Kotásek a Kováš po 5, Welsch 3, Novák 2 Tuři sice šňůrou osmi bodů otočili skóre, bylo to ale pouze na chvilku. Skóre se pak několikrát překlopilo na obě strany a po deseti minutách se usadilo na nerozhodném výsledku - 24:24. Svitavy však vysunuli obranu a začali ztrátu snižovat. Nejprve se několikrát dotáhli na šest bodů a ve 27. minutě využily dvou. Rozlosování KNBL Fanoušci se dočkali, rozlosování nadcházejícího ročníku KNBL je na světě. Oproti loňské sezóně zůstávají všeobecná pravidla domácích zápasů SLUNETY zachována, pokud hrajeme ve všední dny, nejčastěji středy, začíná se v 18.00 hod., víkendové hrací dny jsou neděle, od 17.00 hod Bowlingové a Squashové centrum Svitavy, Svitavy. 675 To se mi líbí · Mluví o tom (3) · Byli tady (649). www.bosq.cz - online rezervace squashových kurtů - Městská bowlingová liga a squashová liga..

Svitavy padly v prodloužení

1. S několika novinkami odstartuje v pondělí 2. října šestadvacátý ročník Kooperativa Národní basketbalové ligy. Největším favoritem je opět Nymburk, který bude usilovat o patnáctý titul v řadě. Předseda Asociace ligových klubů Tomáš Kotrč však věří, že soutěž bude letos zase o něco vyrovnanější než v předchozích letech
  2. Další výborný zápas, další skvělé výkony našich hráčů. Tentokrát to však nestačilo a Děčín veze z naší palubovky výhru. NBL 08.11.2014, 18:00:00 BK Lions J.Hradec 86 BK Děčín 88 Rozhodčí: Matějek, Paulík, Kapaňa Komisař: Volejník Diváci: 850 Po čtvrtinách: (24:28,46:44,65:61) Čekal nás další velmi těžký zápas, proti nám stál 4. tým ligy. Začátek.
  3. datum čas kat. soutěž utkání; 12.09.2020: žáci U15: žákovská liga: BK Opava: BCM Orli Prostějov: 13.09.2020: žáci U15: žákovská liga: BK Opava: SAM Brn
  4. T.J. Bannister. Sezóna 2014-15. 2020-21; 2019-20; 2018-19; 2017-18; 2016-17; 2015-16; 2014-1