Home

Musím podávat daňové přiznání když jsem nic nevydělal

Sedm případů, kdy musí zaměstnanec podat daňové přiznání

  1. Pokud podnikáte, musíte podat daňové přiznání, i když mzda od zaměstnavatele tvoří většinu vašich peněz. Pokud si jako zaměstnanec podnikáním přivyděláte méně než 6 000 korun, nemusíte daňové přiznání podávat, ale pozor, musíte podat přehledy o příjmech a výdajích pro zdravotní pojišťovnu a správu.
  2. Dnešním dnem vyprší lhůta pro podání daňového přiznání. OSVČ tím však daňové povinnosti nekončí, musí totiž ještě podat přehledy o příjmech a výdajích pro zdravotní pojišťovnu a Českou správu sociálního zabezpečení (ČSSZ).Povinnost vyplnit a odevzdat přehled mají navíc i někteří poplatníci, kteří nepodávali daňové přiznání
  3. ulý rok 2010 jsem si v modelingu nic nevydělala, agentura mě sice dále zastupuje, ale příjem jsem neměla za rok 2010. Musím podávat opět daňové přiznání, když jsem ho podala za rok 2009 předtím? a vyplnit příjem nulový? Předem děkuji za odpověď Wisterová. Dotaz poslal/a: Jana Wisterová, 24. 02. 2011 12:1
  4. Musím vyplňovat daňové přiznání i jako student, který nic nevydělal? - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Musím vyplňovat daňové přiznání i jako student, který nic nevydělal?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích
  5. ulý rok jsem už byt neměla a musím podat daňové přiznání, že jsem nic neměla
  6. Dobrý den, chtěl by se zeptat, zda musím podat daňové přiznání, když mám na celý tento kalendářní rok podepsané daňové prohlášení (růžový formulář) u jednoho zaměstnavatele, kde jako student vykonávám DPP (max. příjem 10 tisíc měsíčně). V měsíci říjnu jsem byl ovšem členem okrskové volební komise (funkce předseda, odměna 2 700 Kč), daňové.
  7. Daňové přiznání se nepodává ani na příjmy zdaněné konečnou srážkovou daní, tj. např. příjmy z dohod o provedení práce do 10 000 korun měsíčně bez podepsaného tiskopisu prohlášení k dani (tzv. růžový papír), příjmy z autorských honorářů do 10 000 korun včetně měsíčně u téhož plátce atd

Přehledy musíte podat, i když se vás daňové přiznání

  1. Zdravím, potřebuji poradit. Od května jsem měl více brigád. S první jsem podepsal smlouvu, ale nic nevydělal, smlouvu uknočil. Poté nastala druhá brigáda, kde jsem cca. měsíc neměl podepsané růžové prohlášení, ale poté jsem dalsí měsíc podepsal a smlouvu s nimi ukončil v srpnu. Třetí brigáda byla od května do tedˇ, tady nemám podepsané růžové prohlášení
  2. Tak na tyhle a mnohé další otázky najdete odpověď v tomto příspěvku. Stručně se seznámíme s tím, kdy daňové přiznání je třeba podat a kdy nikoli. Související právní úpravu nám poskytne především § 38g zákona o daních z příjmů (dále jen ZDP). Začneme tím, kdy daňové přiznání podávat nemusíme
  3. jen říkáš , že jsi nic nevydělal , já se ptal jestli jsi dělal během rou nějakou činnost . Celej rok jsi teda nic nedělal? když koupím za 100,- a prodam za 100,- tak jsem taky nic nevydělal , daňové podat musím . doplněno 01.04.13 22:05: je ti doufám méně jak 26 le
  4. Když jsem se kvůli příjmům z EU stával před lety plátcem DPH, taky u nás v městě nic nevěděli. musím každý měsíc podávat daňové přiznání a přehled. Co mě však zaujalo ze všeho nejvíce byla informace, že se dané informace, které já uvádím ve svých přiznání časem párují s přiznáním, které dodává.
  5. ka podá daňové přiznání na FÚ do 31.3.2016, tak se jí vrátí všechna odvedená daň za rok 2015 (tj. cca 270 Kč x 12 = 3240 Kč)
  6. Pokud měl důchodce příjmy současně od dvou či více plátců, musí daňové přiznání podat. Na tom může dokonce vydělat. Pokud je celý důchod osvobozen od daně a základ daně ze závislé činnosti nepřevýší 165 600 korun, vyjde mu díky slevě 24 840 korun nulová roční daň a sraženou zálohu dostane od finančního.
  7. OTÁZKA: Dobrý den, v červnu 2009 jsem si založil živnost, v lednu t. r. jsem živnost přerušil, chtěl bych se zeptat zda musím podávat daňové přiznání za rok 2009 ikdyž jsem si žádné peníze na živnost nevydělal? Předem děkuji za odpově

Daňové přiznání už mám podané, a částka je 50.000 něco. A teď jsem dostala formulář potvrzení o zdanitelných příjmu od účetnictví, kde jsem měla DPP, a informací, že musím podat. Prosím vás poradit, opravdu musím a jak to udělat? Nikdy před tím jsem nic s DPP nedávala (měla pod 60000 ročně) Příjmy zdaněné srážkovou daní. Jestli jste měli v roce 2017 pouze příjmy, které se danily srážkovou daní, daňové přiznání letos podávat nemusíte.. Srážková daň se uplatňuje například na úroky z bankovních účtů, stavebního spoření, dluhopisů, výnosy z vkladních knížek nebo podíly na zisku.A také na příjmy z výher, které nejsou osvobozené od daně

Lenka1974 Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda když jsem vedená jako OSVČ a zároveň jsem zaměstnána,mám to jako vedlejší činnost jsem povina podávat daňové přiznání když jsem v tomto roce jako OSVČ nic nevydělala.Činn ost na kterou mám živnostenský list nevykonávala,al e ani nepozastavila.D ěkuji Marcela S.: Dobrý den,musím za rok 2011 podávat daňové přiznání když jsem byla od ledna do listopadu na úřadu práce a na dohodu o provedení práce jsem si přividělala 8.000,- Kč? Zuzana Kohoutová: nemusíte Radmila M.: V loňském roce jsem neměla v lednu až březnu příjmy. Po té jsem nastoupila na. @Les2311 píše: Ne, v tebou popisovaném případě daňové přiznání dávat nemusíš. Pokud jsi čerpala dovolenou a měla jsi ji v takové výši, aby ti z ní odvedli daň, tak sis mohla požádat zaměstnavatele o roční zúčtování ale jestli se tvoje mzdovka divila, co bys chtěla vracet, tak jsi asi žádnou daň neodvedla a tudíž by ti při zúčtování nebylo co vracet Zisk do 15 000 korun: Jsem důchodce a pronájmem jsem získal 20 000 korun, když odečtu výdaje paušálně, mám zisk 14 000 korun. Musím podávat daňové přiznání, když jsem celkově nevydělal víc než 15 000 korun? Odpověď: Daňové přiznání je povinen podat každý, jehož roční zdanitelné příjmy přesáhly 15 000 korun.

Dobrý den, jsem na RD (do poloviny roku 2015 na MD) a tři měsíce v roce jsem byla zaměstnaná na DPP, celkem za 18 100 kč. Když jsem si zkoušela vyplnit daňové přiznání, vyšlo mi asi -22 000, což mi přijde hodně divné daňové přiznání za rok 2018 jsem provedl u zaměstnavatele do 15.2.2019, nyní už bylo vyrovnání, nic jsem si neuplatňoval, jen roční zdanění na poplatníka. Ale nevěděl jsem, že se mají danit příjmy z prodeje akcií, když casový test nebyl splněn (s

Uplatňovala jsem odpočet ze základu daně z příjmu. Nyní jsem ve starobním důchodu, nemám žádnou výdělečnou činnost. Chtěla bych živ. pojištění zrušit před uplynutím smluvní doby. Budu muset podat daňové přiznání z uplatněných odpočtů základů, a když ano, budu si moci odečíst slevu na poplatníka 24840 Kč Musel jsem podat prázdné daňové přiznání.Pokud máte datovou schránku,nepodávejte ho v papírové formě,pouze elektronicky,je za to pokuta.Příjem neprokazujete nijak pokud jste žádný neměl,na náklady máte nákladové doklady.ŽL přeušte ještě letos,aby jste nemusel podávat přiznání i příští rok Re: daňové přiznání na FÚ_prodej pozemku ¨ Děkuji Vám za odpověď. Už jsem to zkoušela vyplnit a právě když tam všechno zadám, tak jak jsem měla daň z příjmu pouze 1 300,-- Kč za celý rok, vyjde mi, že nic nemám platit z toho rozdílu

Někteří poplatníci budou muset v souvislosti se změnou zákona č. 338/1992 Sb., o dani z nemovitých věcí, účinnou od 1. 1. 2014, podat do konce ledna 2014 daňové přiznání k dani z nemovitých věcí (do konce roku 2013 k dani z nemovitostí), ačkoliv žádnou nemovitost nenabyli ani nepozbyli.. Daň z nemovitých věcí - musím podat daňové přiznání, i když jsem nic nekoupil ani neprodal? Někteří poplatníci budou muset v souvislosti se změnou zákona č. 338/1992 Sb., o dani z nemovitých věcí, účinnou od 1.1. 2014, podat do konce ledna 2014 daňové přiznání k dani z nemovitých věcí (do konce roku 201 Díky uplatnění měsíční daňové slevy na poplatníka ve výši 2070 Kč při výpočtu čisté mzdy ze zkráceného úvazku nezaplatil pan Toman na dani z příjmů z kráceného úvazku nic. Pan Toman si podá za rok 2016 daňové přiznání, od obou zaměstnavatelů bude potřebovat za loňský rok potvrzení o příjmech Markéta: V roce 2013 jsem byla na mateřské dovolené, tudíž bez příjmu. Z mého životního pojištění mi přišlo potvrzení na odečet daně ve výši 14 800 Kč. Chci se zeptat, zda má cenu si daňové přiznání u zaměstnavatele vyplnit, nebo tím, že jsem neměla příjem, mi stejně nic nevrátí. Děkuji za odpověď

Musím podávat daňové přiznání, i když nebyl příjem 24

Video: Daňový portál: Kdo nepodává daňové přiznání - Daň z příjmů

Jak podat daňové přiznaní, když jsem měl více brigád

  • Vajíčková pomazánka s mascarpone.
  • Aro turnov.
  • Kadeřnictví brno.
  • Podnájem idnes.
  • Hortenzie pěstování v květináči.
  • Lapák štěrku.
  • Dermatologie brno.
  • Vstupenky na chelsea slavia.
  • Goat simulator igg.
  • Katapult skladby.
  • Náplast na kuří oka.
  • Ronnie o'sullivan děti.
  • Zahradní krby bazar.
  • Mori restaurant & lounge.
  • Čr 1945.
  • Restaurace červená cibule.
  • Stélka měření.
  • Psí lehátko relax.
  • Mlb highlights.
  • Pedunculus cerebelli superior.
  • Happy birthday wishes text.
  • Santa claus 1994 online film.
  • Kam letos na dovolenou diskuze.
  • Ontstoken haarzakje oksel na scheren.
  • Vepřový steak v troubě.
  • Body waxing cena.
  • Wiki settlers adventures.
  • Zatřídění hornin a zemin.
  • Paint roller recenze.
  • Mirtazapin názory.
  • Central park map.
  • Židé v české politice.
  • Japonské kimono dámské.
  • Antelope canyon arizona.
  • Cz 110 prodej.
  • Nejzdravější tyčinky.
  • Kde jsou měšice.
  • Winchestrovka cena.
  • Čd eshop.
  • Dort auto krémový.
  • Ohybani ve tretim trimestru.